CO CHATKA TO ZAGADKA
MAM PRAWO

CO CHATKA TO ZAGADKA

Prawnicy od rozwodów mają takie powiedzenie: „co chatka to zagadka”. Jako prawnik od negocjacji dodałabym: „jaka gatka taka chatka.”

Abstrahując jednak od pikantnych czy fekalnych szczegółów w procesie J.Depp vs. A.Heard warto zwrócić uwagę na jasny punkt tego procesu – 38 letnią prawniczkę J.Deppa -Camilla Vasquez.

Błyskotliwą, pewną siebie, doskonale przygotowaną i bardzo konsekwentną w przesłuchiwaniu strony. I to ona właśnie okazała się być inspiracją dla milionów młodych kobiet na świecie. Bez pokazywania biustu w różnych stadiach roznegliżowania w sweetfociach robionych przez lustrem.

Obecna praktyka Camilli koncentruje się na pozwach o zniesławienie po stronie powoda, z dodatkowym doświadczeniem w sporach dotyczących umów i deliktów. Ma doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z równoległym zarządzaniem reputacją i komunikacją kryzysową wynikającymi z tych zadań. (swoją drogą – zarządzanie reputacją i komunikacją kryzysową jako specjalizacja prawnicza brzmi interesująco.)

Fenomen Camille Vasquez to może dobry omen? Amerykanie podziwiają ją za kompetencję, elokwencję, trafne puenty, a jej uroda zdaje się schodzić na dalszy plan.

To zawsze pozytywny sygnał, gdy idolką staje się osoba, która przedstawia się swoim intelektem i profesjonalizmem. W całej tej sądowej mrocznej sadze (brr…) bez wątpienia postać Camille Vasquez jest jasnym punktem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *